Nabízené služby

Glamour

Glamour

Typ fotografie Glamour je naším primárním zaměřením.

Glamour je přesně ten typ fotografie, který má za úkol z jakékoli ženy udělat opravdu krásnou. Při tomto druhu fotografování se snažíme vytáhnout na světlo právě zajímavosti a přednosti každé ženy.

Boudoir

Budoir

Fotografie Boudoir je od Glamour podstatně rozdílná. Jedná se o fotografie, které si žena typicky nechává udělat pro své vlastní potěšení. Jsou to krásné fotografie, které ovšem mohou být i velmi erotické a vyzývavé. 

Akty

Akty

Vytvoříme vaše smyslné a erotické fotografie, na které budete pyšná. 

Párové focení

Párové focení

Rádi byste si uděali krásné, či odvážné fotografie se svým miláčkem? Není nic jednoduššího. Přijďte k nám a pustíme se spolu do párového focení, abychom zachytili jedinečné okamžiky vaší lásky.

Business focení

Business focení

Čím dál častěji se objevují lidé, kteří ke svému profesnímu portfoliu přidávají kvalitní a reprezentativní fotografie, aby přilákali nové klienty a zaměstnavatele. 

Pronájem atelieru

Náš atelier

Jste fotograf/ka na volné noze či nechcete investovat do místa a vybavení ateliéru? Chtěli byste vyzkoušet, co obnáší ateliérové focení, nebo chcete svou nabídku služeb rozšířit o ateliérové fotky? Pak právě pro vás nabízíme pronájem našeho moderního, vybaveného fotoateliéru za přijatelnou cenu, v centru Pardubic.​

Tisk fotografií

Canon Pro 300

Pro tisk vašich fotografií nemusíte chodit daleko. Pro tisk používáme profesionální foto tiskárna Canon a vytiskneme vaše fotografie až do velikosti A3.

Objednávka focení

Např.: uveďte několik termínů, kdy by se vám focení hodilo.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou musí být vyplněny pro odeslání formuláře.